Изгоден тристаен апартамент в комплекс Роял Сън / Royal Sun
Имот : SA066
Адрес :
к.к.Слънчев брягСлънчев Бряг
Удобства :
- Паркомясто
- Басейн
- Обзаведен
- Асансьор
Дата наличност : 13 Март 2018
Информация :
Цена |
49 900 € |
---|
ДЕТАЙЛИ :
Жилищна площ | 94 m² |
---|---|
Брой стаи | 3 |
Брой спални | 2 |
Етаж | 3 |
Брой етажи | 5 |
Брой бани | 2 |
Тип на отопление | Климатик |
Предлагаме на вашето внимание просторен апартамент с 2 спални в един от най-популярните комплекси в Слънчев бряг Роял Сън / Royal Sun. Ваканционният курорт предлага 6 км брегова линия и златист пясък, естествени дюни, кристална вода и слънчево време - предпочитана дестинация от много български и чуждестранни туристи.
Описаният апартамент се предлага напълно обзаведен и готов за ползване, като може да се отдава под наем с управляващата фирма и да носи добри доходи. Цената е много изгодна. Имотът се състои от:
• Антре
• Дневна с кухня
• Две спални
• Две бани, едната с вана, а другата с душ кабина
• Две тераси с гледка към басейна и втората към парк
Апартаментът (94 кв.м.) се намира на трети етаж. Продава се напълно обзаведен и оборудван, подходящ за инвестиция с цел отдаване под наем. Подовите настилки са с теракот. Кухня и хол, оборудвани с хладилник, диван, маса, фотьойл, ТВ сет; спалня 1 – с двойно легло, гардероб, тоалетка; спалня 2 – с две легла и гардероб. Имотът се отоплява и охлажда с климатици.
Такса поддръжка в комплекса – 12 e/m2.
"Роял Сън"/ Royal Sun е комплекс от затворен тип с контролиран достъп, завършен през юли 2008 г. с модерна архитектура, уникална градина от 10 000 кв. м. и воден парк от над 3000 кв.м. Комплексът разполага с два големи басейна, ресторант, СПА, рецепция и охрана, видеонаблюдение, лоби бар, фитнес, детска площадка, медицински център, супермаркет, обменно бюро, паркинг.
За повече информация и огледи Милена, тел.+359 876 248 377